GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 11389400

nr 1138 9400

Fat

2 st, Kina, bland annat mandarinporslin

Kondition: Nagg och mindre skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 23 oktober 2017
kl 20:15:57